Acil Servis
14 Nisan 2022ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ SARIKAMIŞ DEVLET HASTANESİ  ACİL ÜNİTESİ, DENEYİMLİ VE DİNAMİK KADROSU İLE 7 GÜN 24 SAAT KESİNTİSİZ HİZMET VERMEKTEDİR.

Mesai saatleri içerisinde mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de hastane içinde kendi birimlerinde icap nöbeti tutan anestezi, genel cerrahi, ortopedi, kadın doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları, dahiliye ve radyoloji uzmanları tarafından desteklenmektedir. Ayrıca icap nöbetçi hekimlerimiz acil servisten çağrı yapıldığı andan itibaren çok kısa bir süre içinde acil konsültasyona cevap vermektedir.

Modern tıbbı cihazlar ile donatılmış olan acil servis ünitesinde, hastaların ilk tedavi ve gözlemleri müşahede odalarında yapılmaktadır. Ayrıca girişim odaları ve diğer teknik donanımlı odalarda ilk müdahaleler ve tetkikler zaman kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.

Hastanemizde 24 saat boyunca radyoloji uzmanımızın desteği ile birlikte, bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi gibi görüntüleme olanakları ile tüm laboratuvar tetkikleri yapılabilmektedir